Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

AKCIA ZIMA 2019

!!! AKCIA !!!   Cena už od 524,- € s DPH

Biela, zlatý dub, tmavý dub (orech), antracit RAL 7016, strieborná RAL 9006, hnedá RAL 8014, Všetky farby za cenu bielej dizajn Woodgrain

*Pre brány do šírky 2500 mm a výšky 2125 mm platí nasledujúce: cena 524 Eur je doporučená cena pre koncového zákazníka vrátane pohonu, ovládača a 20% DPH pre akýkoľvek panel v bielej farbe. Pre prevedenie zlatý dub, tmavý dub, mahagón a farba podľa vzorkovníka RAL (okrem metalických farieb) je doporučená cena pre koncového zákazníka 617 Eur. Pre ostatné imitácie dreva, ušľachtilých kovov alebo farebné fólie je doporučená cena pre koncového zákazníka 985 Eur.

** Pre brány do šírky 2750 mm a výšky 2250 mm platí nasledujúce: cena 622 Eur je doporučená cena pre koncového zákazníka vrátane pohonu, ovládača a 20% DPH pre akýkoľvek panel v bielej farbe. Pre prevedenie zlatý dub, tmavý dub, mahagón a farba podľa vzorkovníka RAL (okrem metalických farieb) je doporučená cena pre koncového zákazníka 658 Eur. Pre ostatné imitácie dreva, ušľachtilých kovov alebo farebné fólie je doporučená cena pre koncového zákazníka 1000 Eur.

** Pre brány do šírky 3000 mm a výšky 2250 mm platí nasledujúce: cena 680 Eur je doporučená cena pre koncového zákazníka vrátane pohonu, ovládača a 20% DPH pre akýkoľvek panel v bielej farbe. Pre prevedenie zlatý dub, tmavý dub, mahagón a farba podľa vzorkovníka RAL (okrem metalických farieb) je doporučená cena pre koncového zákazníka 709 Eur. Pre ostatné imitácie dreva, ušľachtilých kovov alebo farebné fólie je doporučená cena pre koncového zákazníka 1 135 Eur.

Platí pre bránu so všetkými druhmi panelov, ktoré máme štandartne v ponuke v bielej farbe, v ktoromkoľvek odtieni podľa vzorkovníka RAL (okrem metalických farieb) a v imitáciách dreva zlatý dub, tmavý dub a mahagón. Táto akcia sa vzťahuje taktiež aj na ostatné imitácie dreva, kovov a farebných fólií. Koeficient prestupu tepla zabudovanej brány je U = 1,3 W/(m2.K)

Tieto doporučené ceny neobsahujú dopravu a práce naviac.

  • Brány KRUŽÍK sú vyrábané vždy presne na mieru!!!
  • Tradičný český výrobca 20 rokov na trhu.
  • Záruka: panely 11 rokov      konštrukcia 5 rokov        pohon 2 roky
  • Certifikovaná kvalita ISO 9001:2008

Brány v tejto jedinečnej akcii sú vyrábané presne na mieru pre otvory do šírky 3000 a výšky do 2250 mm. Je možné vybrať si ľubovoľný typ panelu.

V rámci tejto akcie je možné dodať bránu s akoukoľvek imitáciou dreva alebo farebnou fóliou, ktorá sa vyrába metódou kašírovania. Ako jediný výrobca na trhu má firma Kružík vlastnú kašírovaciu linku, vďaka ktorej sú schopní bránu vyrábať presne podľa požiadaviek zákazníka, v zodpovedajúcej kvalite a rýchlom termíne dodania.

Brány KRUŽÍK majú VŽDY zateplené sekcie o hrúbke 40 mm, čo zaručuje výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Pre túto akciu je potrebný preklad minimálne 200 mm. Všetky brány v rámci tejto akcie sú vybavené kvalitnými pohonmi, ktoré poskytujú dostatočnú silu pre opakované otváranie a vďaka ktorým sa brána pohybuje veľmi ticho. Ku každému pohonu je štandardne dodávaný jeden diaľkový ovládač.

Všetky akčné brány sú označené hliníkovým štítkom s logom o veľkosti 234 x 84 mm.