TEL.: +421 905 735 376
MAIL: branislav.benedek@gmail.com

Vonkajšie rolety

Tento systém roliet, tvorí predovšetkým diskrétny a estetický záverečný efekt. Navinuté sú prakticky neviditeľné zvonka, ako aj z vnútra miestnosti. Sú to taktiež rolety  s výbornou úrovňou tepelnej a akustickej izolácie, ktorá sa osvedčuje v pasívnom dome. Skrinka je montovaná v preklade a vodiace lišty – v okennom otvore. Umožnuje to opláštenie a výborné oteplenie  rolety, ktoré eliminuje tepelné stráty cez tzv. tepelné mostíky. Naplánujte tento typ roliet v architektonikom projekte svojho domu a získate dokonalý vizuálny efekt a výborné izolačné vlastnosti.

Každý dom v určitom stupni stráca tepelnú energiu. Okná, dvere aj garážové brány sú miesta, kde dochádza k najväčším únikom tepla. Na týchto elementoch by sme sa mali zamerať, pri myšlienke ako ušetriť. Najlepšie je začať výmenou okien, lebo tých je na dome najviac. Vonkajšie rolety KRISPOL sú efektívny spôsob, ako zlepšiť energetickú bilanciu vášho domova a tiež reálne šetriť. Stačí len pár drobných úprav – ktoré vďaka jednorázovej investícii Vám po dlhé roky budú prinášať energetické zisky.

Namontovanie vonkajších roliet KRISPOL je jediným skutočným riešením, ktoré nám umožní znížiť straty tepelnej energie. Za tepelnoizolačné vlastnosti rolety zodpovedá špeciálna konštrukcia jej panciera, ktorý je vyplnený polyuretánovou penou a tiež dobre zaizolovanou skrinkou rolety. Vďaka vonkajším roletám KRISPOL, vzniká medzi oknom a spustenou roletou „vzduchový vankúš“ ktorý nám značne pomáha znížiť úbytok tepla.

Pancier vonkajších roliet KRISPOL je vyrobený z vysokokvalitných hliníkových profilov, vyplnených polyuretánovou penou a zo skrinky rolety ktorá je hliníková alebo s PVC. V ponuke vonkajších roliet KRISPOL nájdete riešenie pre každý typ domu, či je to modernizovaný dom alebo novostavba.

Prečo vonkajšie rolety KRISPOL?

  • zadržiavanie tepla v dome v zime aj v noci
  • ochrana proti prehriatiu v lete
  • ochrana pred svetlom
  • ochrana proti hluku
  • ďalšia prekážka pre zlodejov
  • ochrana proti hmyzu, v prípade zabudovanej sietky proti hmyzu
  • možnosť prispôsobiť farbu rolety k fasáde domu
  • ochrana životného prostredia – vplyv na znižovanie emisií a skleníkových plynov

3D NÁVRHY - Projektové štúdio

Vytvorte a vytlačte si vlastný návrh rýchlo a jednoducho. Pre vytvorenie návrhu kliknite na VSTUP.
Copyright © 2019 Brány Benedek. Všetky práva vyhradené. Realizácia COMTECH

Práve tu je 16 návštevníkov a žiadni členovia on-line