Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Závory, zábrany, turnikety a parkovacie systémy

Cestné zábrany sa používajú na chránenie vstupov do priemyselných dvorov, platených aj firemných parkovísk a nenie vyhradených parkovacích miest v uliciach, na súkromných parkoviskách a pri administratívnych budovách.

Rolovacie mreže

Rolovacie mreže sú vhodným zabezpečením výloh, vstupov do predajní, skladových priestorov atď. Veľké využitie majú v nákupných centrách. Máme vlastní know-how a vďaka tomu ponúkame bezkonkurenčné ceny a individuálny prístup. Naše mreže sú oceľové a už v základnom prevedení obsahujú motor.

Priemyselné rolovacie brány

Pancier zateplenej rolovacej brány R1 SDP je vyrobený z oceľových profilov o výške9,5 cm.Je vyplnený tepelným izolátorom v podobe polyuretánovej peny. Izolačné vlastnosti sú taktiež zosilnené systémom tesnenia horného  (tesnenie nad prahom), bočného(tesnenie vlasové) a dolného tesnenie dolnej lišty). Brána R1 SDP sa obsluhuje pomocou pohodlnej riadiacej centrály. Brány vyrábame vo farbe pozinkovanej oceli alebo v lakovanej verzii podľa farby vybranej z palety RAL.

Priemyselné sekcionálne brány

Oceľové brány K2 IM účinne zabezpečujú každú firemnú budovu. Charakterizujú sa trvanlivosťou, vysokou kvalitou a odolnosťou na najobťažnejšie vonkajšie podmienky. Z ohľadu na štylistiku sa je používa v moderných objektoch. Panely majú hladkú faktúru a unikátny vzor pretlačenia tzv. mikroprofilovanie.

Rýchlobežné brány

Elastické rýchlobežné brány

Tieto brány sú ideálnou voľbou do interiérov s vyššou frekvenciou pohybu. Svoje uplatnenie preto nachádzajú v supermarketoch, predajných halách, alebo výrobných prevádzkach, kde je požiadavka na menšie montážne rozmery bezporuchovosť a jednoduchosť.

ALU produkty

Hliníkové stolárstvo je riešenie s výnimočnou odolnosťou a dlhoročnou trvanlivosťou. Ľahké konštrukcie s nestretávanou elasticitou profilov stále častejšie  pozitívne hodnotia architekti a investori. V našej kompletnej ponuke sa nachádzajú konštrukcie rôzneho druhu: okná, vonkajšie a vnútorné vitríny, vnútorné a vchodové dvere, predsiene, priečky, boxy,skrinky, a taktiež plné fasády budov. Sortiment obsahuje taktiež dverné a okenné systemy bez tepelnej priečky (tzv. „chladný hliník" ) a s tepelným jadrom (tzv. „teplý" hliník), a taktiež fasádové systémy. Dole sa nachádzajú podrobnosti ponuky.