Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
  1. Cestné závory
  2. Parkovacie zábrany
  3. Turnikety
  4. Parkovacie systémy

Cestné zábrany sa používajú na chránenie vstupov do priemyselných dvorov, platených aj firemných parkovísk a nenie vyhradených parkovacích miest v uliciach, na súkromných parkoviskách a pri administratívnych budovách.

Cestné závory GARD v šírkach G 2500, G 4000, G 6000 a G 12000 uzatvoria ľubovoľný priechod. Pri použití dokážeme uzatvoriť až 24000 mm široký priestor a zabezpečíme priechod a plynulé otáčanie aj kamiónom s nákladom. Rýchlosť otvárania a zatvárania 2 až 12 sekúnd spíňa požiadavky parkovísk aj s veľkou frekvenciou a automatickou obsluhou riadenou výpočtovou technikou. Pomerne jednoduchá údržba a spoľahlivý mechanizmus s riadiacou elektronikou už 12 rokov prináša spokojnosť užívateľom na celom Slovensku. Signalizačné a bezpečnostné doplnky umožňujú ich používanie na všetkých úsekoch dopravy a pri uzatváraní ľubovoľných priechodov.

Do centier historických miest a nádvorí sa s obľubou používa ako cestná zábrana padacia retaz CAD, ktorá umožňuje uzatvárať priechody až do 15000 mm šírky a klasický tvar neruší vzhľad tak ako cestná závora. Koľajnice pre reťaz nainštalované na komunikáciu slúžia zároveň ako spomaľovače dopravných prostriedkov. Jednoduché stípy s prevodovkou a s protizávažím môžu byť v ľubovoľnom farebnom odtieni a dodávajú sa aj v ušlächtilej antikorovej oceli.

Parkovacie zábrany na manuálnu alebo automatickú obsluhu umožňujú blokovať vyhradené parkovacie miesta a v prípade parkovania ich otvárať a zatvárať pohodlne aj s diaľkovým ovládačom. 

Dve rozmerové rady (UNIPARK, UNIPARK L) pre osobnú a nákladnú dopravu a prevodovky na 24 V umožňujú ich využívanie aj na intenzívnu prevádzku pri uzatváraní parkovacích miest a priechodov. Jedna riadiaca elektronika dovoľuje pripojiť až 4 samostatné parkovacie zábrany, čím sa pri väčšom počte znižujú finančné náklady na kompletnú dodávku.


 

 

Turnikety sú zariadenia slúžiace pre kontrolu vstupov a pre obmedzenie prístupu nežiadúcich osôb. Škála typov umožňuje široký výber pre použitie v obchodných zónach, firmách, športoviskách, alebo iných verejných priestoroch. Ovládané môžu byť mechanicky, elektricky tlačidlom, alebo prístupovým a dochádzkovým systémom. 

Automatické dvere sa používajú v obchodných domoch, administratívnych budovách, hoteloch či nemocniciach. Majú jednoduchý systém osadenia, tichý chod a možnosť blokovania snímacou technikou. Umožňujú bezbariérový prechod.
Protipanikový vyvaľovací systém umožňuje v exponovaných priechodoch pri mimoriadnych situáciách otvoriť - vyvaliť vhodne nastaviteľným tlakom pohyblivé aj pevné krídla posuvných automatických dverí v smere úniku tak, aby sa nepoškodili.

PS ONE

Spoznajte budúcnosť parkovacích systémov!
Najmodernejší parkovací systém od Came stelesňuje budúcnosť parkovacích systémov a obsahuje všetky pokrokové technológie. PS ONE je postavený na plne funkčnom internetovom rozhraní umožňujúcom jednoduché ovládanie, riadenie a technickú podporu z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet. Ide o produkt poskytujúci široké spektrum riešení pre letiská, štadióny, parkovacie domy, biznis centrá, s možnosťou čítania 2D čiarových a QR kódov, riadením taríf a prepojením na rezervačný alebo dochádzkový systém. PS ONE je veľmi flexibilný parkovací systém s jednoduchým a intuitívnym ovládaním vyrobený pre maximálnu prepojiteľnosť a systémovú integráciu.


Ps Barcode

Riešenie s čiarovým kódom pre všetky typy parkovísk
PS Barcode je inovatívny systém od Came pre obsluhu príležitostných zákazníkov, vozidiel s predplateným parkovaním alebo rezidentov. Ponúkané vstupné a výstupné jednotky, rôzne modely automatických a manuálnych pokladní s vlastným softvérom umožňujú prispôsobenie systému podľa potrieb zákazníka. Jedná sa o ideálne riešenie do nákupných centier, výstavísk, letísk a staníc.


Ps Token

Systém na žetóny pre všetky typy parkovísk
PS Token je nový parkovací systém riadenia prostredníctvom TAG čipov. Žetón so zabudovaným čipom môže byť uložený v aute alebo v peňaženke a ponúka kompletné a užívateľsky jednoduché riešenie pre príležitosných návštevníkov ale aj pre zákazníkov s predplateným vstupom.

 


Ps Easy

Jednoduchosť na dosah
PS Easy je najlepšie riešenie pre parkoviská bez obsluhy s úhradou mincami. Tento parkovací systém je jednoduchý na použitie, nevydáva a poskytuje bezpečnú, jednoduchú a rýchlu obsluhu. PS Easy umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu, nevyžaduje žiadne zvláštne požiadavky na zabudovanie a je možné ho rozšíriť o čítačku bezkontaktných kariet pre pravidelných zákazníkov.