TEL.: +421 905 735 376
MAIL: branislav.benedek@gmail.com

Priemyselné rolovacie brány

Pancier zateplenej rolovacej brány R1 SDP je vyrobený z oceľových profilov o výške9,5 cm.Je vyplnený tepelným izolátorom v podobe polyuretánovej peny. Izolačné vlastnosti sú taktiež zosilnené systémom tesnenia horného  (tesnenie nad prahom), bočného(tesnenie vlasové) a dolného tesnenie dolnej lišty). Brána R1 SDP sa obsluhuje pomocou pohodlnej riadiacej centrály. Brány vyrábame vo farbe pozinkovanej oceli alebo v lakovanej verzii podľa farby vybranej z palety RAL.

FUNKČNOSTI

BRÁNY NA ROZMER

Priemyselné brány musia plniť dodatočné požiadavky a sú často netypické. Naše technologické možnosti umožňujú vyrábať brány, presne podľa označených rozmerov. Týmto spôsobom zaručujeme ideálne prispôsobenia výrobku pre konkrétne, aj netypické podmienky  vstavenia.

VIAC MIESTA

Hlavnou prednosťou priemyselných rolovacích brán je ich konštrukcia, ktorá vyžaduje minimálnu plochu. Pancier brány R1 je navíjaný na oceľový hriadeľ umiestený nad vjazdovým otvorom. Vďaka tomu riešeniu priestor pod stropom haly ostáva voľný. Brány tohto typu sú nenahraditeľné v objektoch, v ktorých je kľúčová výška miestností, napr. tam, kde pracujú vozíky, žeriavy alebo iné zariadenia potrebujúce voľný priestor pod stropom.

POHONOVÉ SYSTÉMY

BOČNÝ POHON

Mreže R2 SSP sme vybavili elektrickým bočným pohonom (násadovým) so zintegrovanou bezpečnostnou brzdou a voľbou havarijného otvárania pomocou kľuky. Zariadenie sa obsluhuje pomocou pohodlnej riadiacej centrály s tlačidlami hore – stop – dole.

PRUŽINOVÝ SYSTÉM

Rolovacie mreže R2 SSG sú vybavené systémom pásových pružín, vyvažujúcich ich hmotnosť. Obsluhuje sa ich ručne, pomocou pohodlného, ergonomického úchytu. V prípade mreží o väčšej výške ako 2 m dodatočne používame špeciálny hák, uľahčujúci sťahovanie panciera. Na želanie zákazníka môžeme tiež namontovať elektrický pohon.

BEZPEČNOSŤ

BEZPEČNOSŤ UŽÍVATEĽOV

V závislosti od zvoleného pohonného systému, sú rolovacie brány vybavené zabezpečením pred spustením brány v prípade pretrhnutia pružiny (brány R1 ASG) alebo integrovanou bezpečnostnou brzdou (brány R1 ASP).

DODATOČNÁ VOĽBA

Rolovacie mreže môžeme tiež vybaviť dodatočným zabezpečením. Ponúkame signalizačné kontrolky, vhodné do veľkých priemyselných objektov alebo fotobunky,vďaka ktorým sa mreža automaticky dvíha po vykrytiu akejkoľvek prekážky vo svetle vstupu. Podobne funguje zabezpečenie hrán, ktoré zastavuje a dvíha mrežu po dotknutí prekážky.

ZABEZPEČENIE PROTI VLÁMANIU

Štandardne používaným zabezpečením proti vlámaniu v bránach R1 ASG s pružinovým systémom je zásuvkový zámok namontovaný v dolnej lište. Znemožňuje otvorenie uzamknutej brány zvonka. Brány R1 ASG, ako aj R1 ASP môžu byť vyrobené v triede odolnosti proti vlámaniu WK3 (EN 1627:2011).

3D NÁVRHY - Projektové štúdio

Vytvorte a vytlačte si vlastný návrh rýchlo a jednoducho. Pre vytvorenie návrhu kliknite na VSTUP.
Copyright © 2019 Brány Benedek. Všetky práva vyhradené. Realizácia COMTECH

Práve tu je 26 návštevníkov a žiadni členovia on-line