Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Krídlové brány a bránky

Krídlové brány a bránky s úplným komfortom obsluhy dajú do pohybu motory ATI, FERNI a riadené elektronikou s možnosťou naprogramovania podľa ľubovoľných požiadaviek.

 Váha, dĺžka a uhol otvárania krídla brány limituje príslušný motor, ktorý zodpovedá výkonom, dĺžkou ramena možnosťou nastavenia požadovaného uhla otvárania a umiestnenia nad alebo pod úroveň terénu. Široký výber riadiacich elektroník u niektorých motorov zabudovaných priamo do motorovej jednotky poskytuje užívateľovi možnost' voľby funkcií s ohľadom na maximálnu bezpečnost' prevádzky. Ovládanie motorov kľúčovým a tlačidlovým ovládačom, diaľkovým rádiovým ovládačom, kódovou klávesnicou, indukčnou slučkou alebo magnetickými bezkontaktnými kartami je voliteľné podľa požiadaviek zákazníka. Optimálne riesenie pre rodinné domy sú sady motorov FLEX, FAST a so štandardným vybavením, diaľkovým ovládačom a bezpečnostnými doplnkami.