Skip to main content
TEL.: +421 905 735 376
MAIL: branislav.benedek@gmail.com

Hliníkové výrobky

Nevyhnutný prvok súčasnej architektúry

KRISPOL ponúka riešenia dávajúce objektom ľahký a elegantný vzhľad pri zachovaní najvyššej trvanlivosti a odolnosti.

Hliníkové systémy dokonale znášajú najťažšie vonkajšie podmienky. Konštrukcie sú odolné proti vlhkosti, zmenám teploty či mechanickému poškodeniu. Nedeformujú sa pod vplyvom tepla a UV žiarenia. To zaručuje dlhodobé používanie výrobkov KRISPOL a ich nezmenené kvalitatívne a estetické parametre.

   2-ročná záruka

   výrobok na mieru

Vnútorné systémy – celosklenené steny

Celosklenený stenový systém je veľkolepou ponukou moderných a elegantných interiérov. Systém na báze skla v kombinácii s veľmi úzkymi profilmi poskytuje krásny a ľahký vzhľad.

Je možné navrhnúť steny až do výšky 4 metrov. Bez ohľadu na hrúbku použitého zasklenia (od 8 do 12 mm) je zachovaná konštantná hĺbka profilov. Ďalšou výhodou sú neviditeľné zasklenia.

Tieto typy sklenených budov sa stále častejšie vyskytujú na miestach, ktoré by mali vyniknúť štýlom a eleganciou: kancelárske budovy, nákupné strediská, výstavné centrá, reštaurácie, hotely, banky a predajne automobilov.

Vďaka použitiu tvrdeného skla sa okrem nezvyčajnej estetiky vyznačujú celosklenené steny KRISPOL vysokou odolnosťou proti poškodeniu, poškriabaniu a rozbitiu. Použité riešenia sú tiež mimoriadne odolné – boli testované na viac ako 1 000 000 cyklov zatvárania.

Vonkajší systém 60

Systém tepelne izolovaných profilov je určený na vonkajšiu inštaláciu. Vyznačuje sa okrem iného nízkou hodnotou koeficientu prestupu tepla U vďaka použitiu tepelných zlomov vyrobených z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami. Profilovaný tvar rozperiek navyše zvyšuje tuhosť profilov. Rozhranie HPVC a tesnenia EPDM tiež zabezpečuje účinnú tepelnú izoláciu systému a vodotesnosť.

Tento systém umožňuje výrobu rôznych produktov: sklápaco-otočné okná, otočné okná, okná s neobvyklými tvarmi, klenuté okná, okná so skrytým krídlom; jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere vrátane aických a objemných; vonkajšie vitríny.

Dôležitou výhodou externých systémov KRISPOL je schopnosť prispôsobiť povrchovú úpravu profilu fasáde budovy a štýlu jednotlivých interiérov. Bicolor voľba umožňuje použiť rôzne farby na vonkajšej a vnútornej strane hliníkových profilov.

Výrobky v systéme 60 môžu byť inštalované jednotlivo a dopĺňajú hliníkové fasády.

Vonkajší systém 75

Trojkomorový systém s hĺbkou zabudovania 75 mm s veľmi vysokými parametrami tepelnej izolácie je ponukou pre najnáročnejšie investície. Využíva kompozitné zasklenie dokonca štvorkomorové, tepelne izolované prahy ako aj trojkomorové tepelné separátory.

Okrem toho má systém možnosť použitia bimetalických rozperiek, ktoré eliminujú riziko deformácie krídla brány v dôsledku výrazného teplotného rozdielu zvonka a vo vnútri miestnosti.

Možnosti povrchovej úpravy známe z iných systémov zaručujú široké možnosti prispôsobenia stolárstva potrebám používateľov a prispôsobenia vzhľadu výrobkov celému zariadeniu.

Fasádny systém

Fasádne systémy sa používajú na stavbu veľkých úplne zasklených vonkajších fasád. Už roky sú pravidelnou súčasťou kancelárskych, hotelových, kancelárskych a bankových projektov. Čím ďalej, tým viac si získavajú stále väčšiu obľubu aj v menších verejných budovách.

Fasády zabezpečujú na jednej strane moderný vzhľad objektov, na druhej strane pomáhajú spĺňať súčasné normy energetickej účinnosti a ergonómie. Poskytujú užívateľom objektov pohodlné, prirodzené svetlo a teplo.

KRISPOL ponúka medzi fasádnymi riešeniami najobľúbenejší mullion-transom systém. Umožňuje vytvárať elegantné konštrukcie s viditeľnými, ale úzkymi deliacimi čiarami so zapusteným povrchom. Systém poskytuje priestor na výstavbu až … m.

Dôležitou výhodou systému je veľmi široký rozmerový rozsah profilov stĺpikov (65 mm – 325 mm) a priečok (5 mm – 189,5 mm). V kombinácii s ponukou upevňovacích prvkov a príslušenstva to poskytuje obrovské možnosti dizajnu a implementácie. Plnenie pevného fasádneho modulu môže vážiť až 450 kg.

Vysoké parametre tepelnej izolácie systému sú zabezpečené použitím spojitej tepelnej medzery z izolačného materiálu HPVC a profilovaného zasklenia EPDM.

Farby

Hliníkové stolárske výrobky sú k dispozícii vo viac ako 200 farbách RAL

3D NÁVRHY - Projektové štúdio

Vytvorte a vytlačte si vlastný návrh rýchlo a jednoducho. Pre vytvorenie návrhu kliknite na VSTUP.