Skip to main content
TEL.: +421 905 735 376
MAIL: branislav.benedek@gmail.com

Riešenia pre dom

Garážové brány sekcionálne KRISPOL

NOVINKA !!!  Zastúpenie Košice !!!

Každý sa chce cítiť bezpečne, obzvlášť vo vlastnom dome. Všetci túžime po tom, aby sa naše deti mohli bezpečne hrať pred domom alebo v záhrade. Náš by mal byť oporou celej rodiny. Garážové brány KRISPOL vám poskytnú bezpečie. Vaše deti, váš dom a vaše auto sú v bezpečí.

Garážové brány sekcionálne 60mm

NOVÉ NEPREHLIADNITE !!!
NOVINKA V PONUKE !!!

Krídlové brány a bránky

Krídlové brány a bránky s úplným komfortom obsluhy dajú do pohybu motory ATI, FERNI a riadené elektronikou s možnosťou naprogramovania podľa ľubovoľných požiadaviek.

Posuvné brány

Posuvné brány sú bezúdržbové elektromechanické systémy. Motory brán slúžia na odsúvanie bránových krídel prostredníctvom ozubeného hrebeňa.

Vchodové dvere KRISPOL

Vchodové dvere sú charakteristické veľkým výberom výplní a vysokou kvalitou ich prevedenia. S dverami ponúkame širokú škálu kovaní, ktoré zdvíhajú úroveň bezpečnostných dverí. Rôznorodosť vzorov ponúka neopakovateľné možnosti ich prevedenia a prispôsobenie dizajnu dverí do každého domu.

Vchodové dvere KRUŽIK

Spoločnosť KRUŽÍK ponúka široký sortiment vstupných dverí. Vyrábame vchodové hliníkové dvere z prekrytými alebo votknutými výplňami. Tie môžu biť v prevedení z prerušeným a neprerušeným tepelným mostom a ako výplň dverí sú použité panely zhodné z prevedením na garážových dverách. Vďaka tomu dôjde k atraktívnemu designovému zladeniu vedľajších dverí z bránou.

Vonkajšie rolety

Tento systém roliet, tvorí predovšetkým diskrétny a estetický záverečný efekt. Navinuté sú prakticky neviditeľné zvonka, ako aj z vnútra miestnosti. Sú to taktiež rolety s výbornou úrovňou tepelnej a akustickej izolácie, ktorá sa osvedčuje v pasívnom dome. Skrinka je montovaná v preklade a vodiace lišty – v okennom otvore. Umožnuje to opláštenie a výborné oteplenie rolety, ktoré eliminuje tepelné stráty cez tzv. tepelné mostíky. Naplánujte tento typ roliet v architektonikom projekte svojho domu a získate dokonalý vizuálny efekt a výborné izolačné vlastnosti.

Okná PVC

Elegantné a trvanlivé okná s dvojitým tesnením a veľmi výhodných súčiniteľoch tepelnej a akustickej izolácie pre túto triedu okien. Vďaka funkčným dodatkom bez problémov prispôsobite okná a terasové dvere k Vašim požiadavkám. Pamätajte o možnosti wykonania okien v jednolitej koloristike alebo dyhovaniu, či dyhovaniu len od vonkajšej strany.

3D NÁVRHY - Projektové štúdio

Vytvorte a vytlačte si vlastný návrh rýchlo a jednoducho. Pre vytvorenie návrhu kliknite na VSTUP.