Skip to main content
TEL.: +421 905 735 376
MAIL: branislav.benedek@gmail.com

PVC lamelové clony

V dnešnej dobe sa kladie stále väčší doraz na úsporu energií, vytvorenie hygienických a bezpečných priestorov. Pomôžeme Vám vyriešiť problémy s unikajúcim teplom či chladom, prašnosťou a hlukom. To všetko pri zachovaní prejazdu/priechodu otvoru.


PVC LAMELOVÉ CLONY

PVC lamelové clony montované do dverí a bránových otvorov priemyselných hál, skladov či tovární zabraňujú úniku tepla z vykurovaných miestností, eliminujú prievan, prašnosť a tiež hlučnosť, poskytujú ochranu proti vlietnutiu vtákov.

Priehl'adné PVC pásy umožňujú rýchly a plynulý prejazd paletových a vysokozdvižných vozíkov a prechod osôb. To všetko bez obmedzenia prísunu svetla. Zníženie tepelných strát ocenia aj prevádzkovatelia chladiarenských a mraziarenských zariadení či bazénov.

PREDELENIE PRIESTORU

Plastové priehl'adné závesy a tabule poskytujú lacné, účinné a pohotové riešenie predelenia skladových priestorov a výrobných hál. Umožňujú efektívne oddeliť vykurované priestory od nevykurovaných, prašné prevádzky od čistých, eliminovať hluk a prievan. To všetko bez obmedzenia prísunu svetla.

Použitie: oddelenie priestoru v skladoch, výrobných halách, lakovniach, laboratóriách, chladiacich a mraziacich boxoch, mycích linkách či pri ohradení strojov.

VÝKYVNÉ DVERE

Výkyvné dvere predstavujú samostatné alebo doplnkové dverové uzatvorenie, ktoré slúži na oddelenie rôznych priestorov, eliminovanie prievanu, hluku a prašnosti.

Veľkou výhodou tohoto uzatvorenia je jednoduchá manipulácia pri prevádzke - zatlačením alebo nárazom na dverné krídlo sa dvere otvoria, uzatvorenie je aické ihneď po prejazde vďaka pružinovej mechanike.

ZVÁRACIE ZÁSTENY, ZÁVESY A BOXY

Žiarenie, ktoré vzniká pri rôznych zváracích procesoch je škodlivé na zrak, hlavne ultrafialové, modré a infračervené. Pre optimálnu ochranu nestačí chrániť iba zváračov, ale aj ďalších pracujúcich v bezprostrednej blízkosti. Naša spoločnosť Vám ponúka široký sortiment ochranných závesov, zásten a celých zváracích boxov vrátane oceľovej konštrukcie. Materiál zváracích závesov je vyrobený z mäkčeného PVC, ktoré vďaka prídavným látkam chráni zrak pred UV žiarením.

IZOLÁCIA POTRAVINÁRSKYCH VITRÍN A BOXOV

PVC závesy nainštalované na mliečne a mäsové pulty udržujú konštantnú predpísanú teplotu ako v letnom sparne, tak aj v zimnom vykurovacom období. Tým sa zabezpečuje kvalita potravín, šetria energiu a predlžujú životnosť chladiacich agregátov.

Nočné rolety na chladiace zariadenia sú praktické, jednoducho ovládateľné a užitočné. V noci zabraňujú nekontrolovateľnému úniku studeného vzduchu, tým šetria energiu a umožňujú ponechať ponúkaný tovar v zariadení. Týmto predlžujú životnosť chladiacich agregátov.

ODŤAHOVACÍ A ZHRŇOVACÍ MECHANIZMUS

Odťahovací mechanizmus slúži na odsunutie PVC lamelovej clony mimo otvor pre voľný prejazd. Na koľajnicu k odsúvacím mechanizmom profilu "U" sa používajú úchytky s možnosťou ukotvenia ako do stropu, tak aj bočné uchytenie. Montáž je jednoduchá, pojazdné kovanie nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

V prípadoch, kde nie je možnosť PVC lamelovú clonu odsunúť mimo otvor, ideálnou voľbou je zhrňovací mechanizmus. Lamely sa otočia o 90 ° a zhrnú sa ku kraju, kde zaberajú iba cca 15% z celkovej šírky otvoru.

3D NÁVRHY - Projektové štúdio

Vytvorte a vytlačte si vlastný návrh rýchlo a jednoducho. Pre vytvorenie návrhu kliknite na VSTUP.