Skip to main content
TEL.: +421 905 735 376
MAIL: branislav.benedek@gmail.com

Záavory-zábrany-turnikety-parkovacie systémy

 • Cestné závory

  Cestné zábrany sa používajú na chránenie vstupov do priemyselných dvorov, platených aj firemných parkovísk a nenie vyhradených parkovacích miest v uliciach, na súkromných parkoviskách a pri administratívnych budovách.

  Cestné závory GARD v šírkach G 2500, G 4000, G 6000 a G 12000 uzatvoria ľubovoľný priechod. Pri použití dokážeme uzatvoriť až 24000 mm široký priestor a zabezpečíme priechod a plynulé otáčanie aj kamiónom s nákladom. Rýchlosť otvárania a zatvárania 2 až 12 sekúnd spíňa požiadavky parkovísk aj s veľkou frekvenciou a aickou obsluhou riadenou výpočtovou technikou. Pomerne jednoduchá údržba a spoľahlivý mechanizmus s riadiacou elektronikou už 12 rokov prináša spokojnosť užívateľom na celom Slovensku. Signalizačné a bezpečnostné doplnky umožňujú ich používanie na všetkých úsekoch dopravy a pri uzatváraní ľubovoľných priechodov.

  Do centier historických miest a nádvorí sa s obľubou používa ako cestná zábrana padacia retaz CAD, ktorá umožňuje uzatvárať priechody až do 15000 mm šírky a klasický tvar neruší vzhľad tak ako cestná závora. Koľajnice pre reťaz nainštalované na komunikáciu slúžia zároveň ako spomaľovače dopravných prostriedkov. Jednoduché stípy s prevodovkou a s protizávažím môžu byť v ľubovoľnom farebnom odtieni a dodávajú sa aj v ušlächtilej antikorovej oceli.

 • Parkovacie zábrany

  Parkovacie zábrany na manuálnu alebo aickú obsluhu umožňujú blokovať vyhradené parkovacie miesta a v prípade parkovania ich otvárať a zatvárať pohodlne aj s diaľkovým ovládačom. 

  Dve rozmerové rady (UNIPARK, UNIPARK L) pre osobnú a nákladnú dopravu a prevodovky na 24 V umožňujú ich využívanie aj na intenzívnu prevádzku pri uzatváraní parkovacích miest a priechodov. Jedna riadiaca elektronika dovoľuje pripojiť až 4 samostatné parkovacie zábrany, čím sa pri väčšom počte znižujú finančné náklady na kompletnú dodávku.

 • Turnikety

  Turnikety sú zariadenia slúžiace pre kontrolu vstupov a pre obmedzenie prístupu nežiadúcich osôb. Škála typov umožňuje široký výber pre použitie v obchodných zónach, firmách, športoviskách, alebo iných verejných priestoroch. Ovládané môžu byť mechanicky, elektricky tlačidlom, alebo prístupovým a dochádzkovým systémom. 

  Automatické dvere sa používajú v obchodných domoch, administratívnych budovách, hoteloch či nemocniciach. Majú jednoduchý systém osadenia, tichý chod a možnosť blokovania snímacou technikou. Umožňujú bezbariérový prechod.
  Protipanikový vyvaľovací systém umožňuje v exponovaných priechodoch pri mimoriadnych situáciách otvoriť - vyvaliť vhodne nastaviteľným tlakom pohyblivé aj pevné krídla posuvných aických dverí v smere úniku tak, aby sa nepoškodili.

 • Parkovacie systémy

  PS ONE

  Spoznajte budúcnosť parkovacích systémov!
  Najmodernejší parkovací systém od Came stelesňuje budúcnosť parkovacích systémov a obsahuje všetky pokrokové technológie. PS ONE je postavený na plne funkčnom internetovom rozhraní umožňujúcom jednoduché ovládanie, riadenie a technickú podporu z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet. Ide o produkt poskytujúci široké spektrum riešení pre letiská, štadióny, parkovacie domy, biznis centrá, s možnosťou čítania 2D čiarových a QR kódov, riadením taríf a prepojením na rezervačný alebo dochádzkový systém. PS ONE je veľmi flexibilný parkovací systém s jednoduchým a intuitívnym ovládaním vyrobený pre maximálnu prepojiteľnosť a systémovú integráciu.

   


  Ps Barcode

  Riešenie s čiarovým kódom pre všetky typy parkovísk
  PS Barcode je inovatívny systém od Came pre obsluhu príležitostných zákazníkov, vozidiel s predplateným parkovaním alebo rezidentov. Ponúkané vstupné a výstupné jednotky, rôzne modely aických a manuálnych pokladní s vlastným softvérom umožňujú prispôsobenie systému podľa potrieb zákazníka. Jedná sa o ideálne riešenie do nákupných centier, výstavísk, letísk a staníc.

   


  Ps Token

  Systém na žetóny pre všetky typy parkovísk
  PS Token je nový parkovací systém riadenia prostredníctvom TAG čipov. Žetón so zabudovaným čipom môže byť uložený v aute alebo v peňaženke a ponúka kompletné a užívateľsky jednoduché riešenie pre príležitosných návštevníkov ale aj pre zákazníkov s predplateným vstupom.

   


  Ps Easy

  Jednoduchosť na dosah
  PS Easy je najlepšie riešenie pre parkoviská bez obsluhy s úhradou mincami. Tento parkovací systém je jednoduchý na použitie, nevydáva a poskytuje bezpečnú, jednoduchú a rýchlu obsluhu. PS Easy umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu, nevyžaduje žiadne zvláštne požiadavky na zabudovanie a je možné ho rozšíriť o čítačku bezkontaktných kariet pre pravidelných zákazníkov.

3D NÁVRHY - Projektové štúdio

Vytvorte a vytlačte si vlastný návrh rýchlo a jednoducho. Pre vytvorenie návrhu kliknite na VSTUP.